Technik a obchodní zástupce v oblasti telekomunikací

Popis pracovní nabídky:

Místo výkonu práce: Nové Město nad Metují a okolí
Náplň práce:

·  Samostatné zajišťování nových klientů

· Připojování nových klientů dle zadání

·  Řešení požadavků klientů dle zadání

·  Výstavba, konfigurace a údržba bezdrátové a optické sítě

·  Výstavba vysílacích základen a jejich údržba

·  Servisní výjezdy, pohotovost

Mzda: 33.000 – 50.000 Kč / měsíc

Benefity: notebook, služební telefon, služební auto

Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou

Začátek pracovního poměru: nástup možný ihned

Spolupráce: dlouhodobá

Požadavky:

·     Základní přehled v IT, základní znalost síťových technologií

·     Bezúhonnost

·     ŘP skupiny B

·     Zručnost a preciznost

·     Samostatnost, dobré komunikační schopnosti a vyjadřovací dovednosti

·     Schopnost pracovat samostatně i v týmu, odpovědný přístup k práci

·     Flexibilita a pozitivní přístup

·     Ochota vzdělávat se (kurzy, školení atd.)

Real time web analytics, Heat map tracking