Společnost GOLDWARE s.r.o. je poskytovatelem služeb elektronických komunikací s oblastí působnosti ve městech Nové Město nad Metují, Dobruška, Jaroměř, Česká Skalice a v okolních obcích.

Protože jsme si vědomi zodpovědnosti vůči společnosti, snažíme se dělat maximum možných opatření k ochraně jak pracovníků společnosti, tak našich zákazníků.

Samozřejmostí je dodržování hygienických a jiných opatření, která vycházejí z oficiálních doporučení úřadů a odborných institucí.

S platností ode dne 11. 3. 2020 byla tedy vedením firmy GOLDWARE s.r.o. přijata opatření vedoucí k zabránění rozšíření onemocnění COVID 19 a to následujícím způsobem.

Všichni zaměstnanci jsou pravidelně kontrolováni, zda nevykazují příznaky respiračního onemocnění či horečky. Byli poučeni o povinnostech hlásit pobyt ve kterékoli rizikové oblasti v období od 15. 2. 2020, kontakt s osobami, které vykazovaly příznaky respiračního onemocnění nebo horečky, kontakt s osobami, které pobývaly v rizikové oblasti v období od 15. 2. 2020.

Zákazníci jsou před osobní návštěvou technika v místě jejich bydliště telefonicky dotázáni, zda nejsou v karanténě, či nevykazují příznaky respiračního onemocnění nebo horečky. V případě, že ne, podepíší poté technikovi na místě Čestné prohlášení o tomto tvrzení.

Zaměstnanci jsou povinni dodržovat nezbytná hygienická opatření a doporučení úřadů a odborných institucí.

Všechna místa, vč. osobních automobilů jsou vybavena desinfekčními prostředky, o jejichž používání jsou zaměstnanci řádně poučeni a jsou nabádáni k jejich pravidelnému používání.

Pokud by se u zaměstnanců projevily jakékoliv první příznaky onemocnění, byli by okamžitě posláni domů, kde by požádali o radu svého obvodního lékaře a zůstali po nezbytně dlouhou dobu v karanténě.

Servisní práce u koncových zákazníků jsou omezeny na minimum, preferujeme, pokud to situace umožňuje, telefonickou či e-mailovou komunikaci.

V současné době ve společnosti GOLDWARE s.r.o. nepracuje žádný pracovník, který by v období od 15. 2. 2020 pobýval v rizikové oblasti a ani jeho blízká rodina není v karanténě.

Situaci pravidelně sledujeme a pokud bude nutné, jsme připraveni zavést s okamžitou platností další nezbytná opatření.

Prosíme tímto i naše zákazníky, aby byli ohleduplní a aby i oni dodržovali všechna doporučení vydaná úřady a hygienickými stanicemi. Pokud to bude alespoň trošku možné, omezte prosím osobní návštěvy v naší kanceláři, kde se během dne vystřídá velké množství lidí. Chraňte své zdraví, vašich blízkých i našich zaměstnanců. Jsme vám k dispozici telefonicky na lince 840 115 215 nebo e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Pokud je to ve vašich silách, po dobu těchto nutných opatření volte prosím jako formu úhrady služeb bezhotovostní bankovní převod. V případě nejasností jsou vám k dispozici naši zaměstnanci na výše uvedených kontaktech.

Předem všem děkujeme za pochopení a pevně věříme, že se situace brzy uklidní.

Váš tým GOLDWARE

11. 3. 2020

Real time web analytics, Heat map tracking